Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Microsoft Power BI. Аналіз даних і ніякого чаклунства

Безкоштовно

Садова, 3

18-60

⏰ 20 жовтня о 18:30 запрошуємо всіх бажаючих від 18 років на відкритий урок: "Microsoft Power BI. Аналіз даних і ніякого чаклунства".

Якщо Ви - аналітик, фінансист або керівник компанії, який бажає модернізувати систему звітності в компанії, то наш урок буде корисний саме вам!

Якщо Ви - не аналітик, не фінансист і не керівник компанії, але цікавитеся зміною професії, на більш затребувану і високооплачувану, то наш урок буде корисний і вам!

На відкритому уроці, ми:

  • поговоримо про переваги використання Power BI
  • дізнаємося, чому застосування Power BI дозволяє Біллу Гейтсу без допомоги чарівної палички, завжди бути на кілька кроків попереду конкурентів
  • на практиці проаналізуємо масиви даних і трансформуємо їх у зручні дашборди

 
Чекаємо всіх 20 жовтня о 18:30 за адресою Садова, 3.
Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. Форма нижче.

 

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP SCHOOL
Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для учнів 5-11 класів. Тисніть, щоб дізнатись детальніше!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація