Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

«Полювання на баги»

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

Привіт, мене звуть Олександр Іванов. На сьогоднішній день працюю Senior QA в компанії Digital Arrow,  досвід роботи в IT 11 років. Я сертифікований QA TL, тренер Cisco Academy та організатор спільноти одеських тестувальників QA LAB.

  Вже 8 років поєдную роботу в індустрії з викладацькою діяльністю і маю понад 600 працевлаштованих випускників.

  Якщо ви зацікавлені в отриманні нової професії і готові спробувати свої сили на практиці в пошуках багів, то ⏰23 березня о 18:30 жду вас на своєму авторському відкритому уроці «Полювання на баги» за адресою Садова, 3.

Кількість учасників обмежено, реєстрація обов'язкова 👇

Записатися на захід

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ
надіслати sms

IT STEP SCHOOL

Ліцензована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням IT та іноземних мов для учнів 5-11 класів. Тисніть, щоб дізнатись детальніше!

Детальніше