Факти про колір
Брендінг - це одна з тих сфер, де використання правильного кольору веде до успіху. Споживачі реагують приблизно однаково на певні кольори. Звичайно, не обійтися і без суб'єктивного підходу до кольору. Загалом, у рекламі та маркетингу кольори мають однакове значення:
- Жовтий означає оптимізм. Жовтий вважається одним із найкращих кольорів у дизайні. У жовтому кольорі створено логотипи Nikon, DHL, IKEA.
- Помаранчевий – дружелюбність, у цьому кольорі логотип у Amazon, Blogger, Firefox.
- Червоний – сила та воля. У маркетингу дуже люблять використати червоний колір. Такі компанії, як Oracle, CNN, Virgin, Netflix, Lego використовували його у своїх логотипах.
- Фіолетовий – творчість та душевний стан – це колір логотипів Orkut, Yahoo, Barbie.
- Блакитний – довіра – його вибрали компанії DELL, Twitter, Oreo, Facebook, IBM, NASA, Vimeo для своїх логотипів.
- Зелений, який символізує природу, весну, пробудження та світ вибрали для своїх логотипів компанії Spotify, AnimalPlanet, Starbucks Coffeе, Holiday Inn.
- У сірій, стриманій гамі, логотип у Apple та Wiki.
Колір у дизайні
Колір – це перше, що бачить споживач. Майже 90% споживачів уявлення про бренд роблять на основі першого візуального контакту, коли бачать рекламу, упаковку товару на прилавку в магазині або логотип товару.
- Теплі кольори (червоний, рожевий, помаранчевий, жовтий), які використовують у логотипах або упаковці, притягують погляд покупців, а ще створюють ефект того, що товар знаходиться близько через візуальне збільшення.
- Холодні кольори передають ефект свіжості, створюють імідж професіоналізму та актуальності. Підходять для дизайну компаній, що працюють у сфері медицини та косметології. До гами холодних кольорів можна віднести срібний та лавандовий колір.
- Темні холодні кольори, до яких належить фіолетовий, синій, зелений, не відволікають від контенту і створюють відчуття великих амбіцій, якості та стабільності. Їх дуже люблять використовувати у IT.
- Теплі темні тони, такі як золотий або коричневий, традиційно асоціюються з багатством та класикою. Вважаються ідеальними для дизайну та брендів, які мають відношення до сфери консалтингу, фінансів.
- Нейтральні кольори – універсальні. До них відносяться чорний, білий, сірий. Вони підкреслюють решту кольорів і створюють контрасти.
Докладніше про кольори, логотипи, маркетинг та дизайн дізнайтесь на курсі «Комп'ютерна графіка та дизайн». У Академії ITSTEP цей курс розрахований на тих, хто хоче вивчати комп'ютерну графіку та дизайн з нуля, отримати знання та набути навичок роботи.
У програмі курсу «Комп'ютерна графіка та дизайн» є малюнок, теорія дизайну, корпоративна айдентика та брендинг, рекламний дизайн, історія мистецтв, графічний редактор Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Другий блок web-дисциплін пов'язаний зі створенням сайтів та сторінок, юзабіліті та ергономікою сторінок, пошуковою оптимізацією та системами управління контентом сайту. Тривимірна графіка, анімація та відео дозволять студентам моделювати та створювати тривимірні об'єкти, 3D-персонажів у програмах Autodesk 3dsMax та Autodesk Maya. Викладачі Академії приділяють увагу кожній дрібниці, адже у дизайні важливо все від кольору та освітлення до тіні та шрифту. Програма продумана до дрібниць. Максимум практики, мінімум теорії - наші студенти за короткий час стають справжніми професіоналами.
Дизайнери сьогодні потрібні у кожній компанії. Дизайнер створює гарний та функціональний дизайн плаката, логотипу, сайту. Дизайнер може працювати віддалено. Це дуже творча робота, яка супроводжується постійним розвитком та зустрічами з цікавими людьми.
Бажаєте працювати у дизайні? Курс «Комп'ютерна графіка та дизайн» найкращий початок карколомної кар'єри в дизайні!
Записуйтесь на курс і розпочинайте шлях до майбутнього просто зараз!